Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i co komu jak ma w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIENORMALNI I NIEMORALNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 4 miesiace ten Pan był moim kierownikiem i przyznammm,ze normalny to on nieee byl... Chodzily pogloski,że zabil juz jedna zoneee ale nie byly one dla mnie wiarygodneee teraz juz wiem,ze to wszystko bylo prawda ! ... Poznalam jego rodzine... I wydawali sie na calkiem normalnych i spokojnych... Jednak pozory myla... Szkoda tylko dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie gadacie takie pierdoły a niewiecie jak bylo naprawde, siedzialem z szymonem pare miesiecy, jakos pismaki nie dodaly tego ze ta kobieta ś.p ublizala szymonowi mowiac ze jego mama byla kur... taka i owaka itp, znecala sie psychicznie nad nim, szymon siedzi w areszcie w lublinie, jego ojciec wyszetl na wolnosc, jak na moja mame by ktos takie zeczy mowil to tak samo bym zrobil...trzymaj sie szymus pozdrowienia z wolnosci, pamietaj obiecalem ci lans por...e pozdrawiam lim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie gadacie takie pierdoły a niewiecie jak bylo naprawde, siedzialem z szymonem pare miesiecy, jakos pismaki nie dodaly tego ze ta kobieta ś.p ublizala szymonowi mowiac ze jego mama byla kur... taka i owaka itp, znecala sie psychicznie nad nim, szymon siedzi w areszcie w lublinie, jego ojciec [...] — Mateusz kumpel z celi szy.,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateusz kumpel z celi szy. napisał:
ludzie gadacie takie pierdoły a niewiecie jak bylo naprawde, siedzialem z szymonem pare miesiecy, jakos pismaki nie dodaly tego ze ta kobieta ś.p ublizala szymonowi mowiac ze jego mama byla kur... taka i owaka itp, znecala sie psychicznie nad nim, szymon siedzi w areszcie w lublinie, jego ojciec wyszetl na wolnosc, jak na moja mame by ktos takie zeczy mowil to tak samo bym zrobil...trzymaj sie szymus pozdrowienia z wolnosci, pamietaj obiecalem ci lans por...e pozdrawiam lim...
I to był powód, żeby zabić ??? Żal mi Ciebie człowieku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem koleżanką córki pani Doroty. Dzieciaki były w domu kiedy to się wydarzyło. Obecnie pan Henryk mieszka ze swoją trójką dzieci i wszystko jest normalne. Proszę następnym razem zastanowić się jak i co komentujecie bo to co piszecie jest okropne, a Szymon powinien dostać większą kare.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY KTOŚ WIE CO SIE TERAZ DZIEJE Z HEŃKIEM I SZYMONEM
Obecnie Szymon jest w szpitalu, a Henryk mieszka ze swoją trójką dzieci na Skarżyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za tragedie działy się w tej rodzinie....Mam nadzieje ze Bóg dopomoże tym dzieciom....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...